Pravila ponašanja u virtualnim učionicama

Dragi učenici,

budući da novonastala situacija uvjetovana COVID-om 19 zahtijeva pohađanje nastave u virtualnim učionicama, potrebno je istaknuti pravila ponašanja u virtualnim okruženjima.

Kada postanete dio svojih virtualnih učionica, postupajte prema uputama vaših razrednika/razrednica i predmetnih učitelja.

Virtualne učionice u ovoj situaciji predstavljaju mjesto izvođenja nastave tj. odgojno-obrazovnog procesa stoga će svako kršenje Kućnog reda škole i Pravilnika o kriterijima za izricanje pedagoških mjera biti sankcionirano prema Pravilniku izricanjem odgovarajuće pedagoške mjere.

Navedeno vrijedi i za izostanke s nastave. Ako unutar 24 sata ne budete aktivni u svojim virtualnim učionicama, roditelj/skrbnik je dužan opravdati izostanke za taj dan/dane.

U slučaju bilo kakvih upita ili nejasnoća, slobodno se javite svojim razrednicima.

Pred nama su izazovna vremena u kojima svatko od nas ima priliku pokazati svoju odgovornost, te brigu za sebe i druge.  Novonastala situacija zahtjeva trud i volju svakog pojedinca, ali zajedničkim snagama trudit ćemo se ostvariti nove ciljeve stavljene pred nas.

Lijep pozdrav i puno uspjeha u radu u virtualnim učionicama,  želi vam ravnateljica!

objavio: Ankica Novaković   datum: 16. 3. 2020.

« Listopad 2020 »