Održana i 7. akcija iz projekta Zajedno srcem

Sedma akcija iz projekta ''Zajedno srcem'' održana je u Brodskom Stupniku, 17. listopada 2014.

Ovo je drugi put da je PŠ Brodski Stupnik domaćin i organizator Akcije te su obje Akcije slične po sadržaju, aktivnostima i uspješnosti.

Ove godine, Akcija se održala 17. listopada 2014.godine, u Društvenom domu u Brodskom Stupniku, od 13 do 17h.

Akciju smo organizirali kao sajam...

IZVJEŠĆE SA 7. AKCIJE ''ZAJEDNO SRCEM''

Akciju smo organizirali kao sajam, a ponuđeno je sljedeće:

- Dani kruha - kolači i pekarski proizvodi - roditelji učenika iz Brodskog Stupnika ispekli su i donijeli kolače, ukrasili stolove i prostor za izložbu svojih delicija te je svaki razred imao svoj prostor. Posebno su se istaknuli roditelji učenika razredne nastave koji su svoje stolove ukrasili ručnim radovima, stolnjacima, košarama i jesenskim plodovima. Roditelji su bili i izlagači i prodavači.

- Izložba i sajam dječjih rukotvorina - u prostoru predviđenom za izložbu dječjih rukotvorina našli su se radovi naših učenika koji pohađaju INA Zlatovez i tapiserija (PŠ Brodski Stupnik, učiteljica Ranka Banoža); radovi učenika 4. razreda PŠ Brodski Stupnik, učiteljica Zora Popović (uporabni predmeti od otpadnog materijala - posudice za olovke, radovi od prirodnih materijala - kesten i sl.), a posebno su bili atraktivni radovi učenika Vjeronaučne skupine, vjeroučiteljice Ivane Dujić i vjeroučitelja Igora Majetić, gdje su učenici ponudili popularne narukvice koje su sami izrađivali.

Ove godine ponudili smo i čestitke koje su roditelji izrađivali (radionica ''Izrada čestitki'' za roditelje održana je 14. listopada 2014. godine, a organizirale su je učiteljice Anđelka Kovač i Ranka Banoža te planiramo još jednu za prosinac zbog iskazanog interesa roditelja). U prostoru gdje su se nudile dječje rukotvorine i čestitke učenici su bili vrijedni prodavači, a pokazali su i svoje poduzetničke sposobnosti.

- Sajam odjevnih predmeta i igračaka - predmeti koji su ponuđeni bili su donirani od strane naših učenika, roditelja i djelatnika naše škole. Osim odjeće, obuće i igračaka, našlo se tu i dječjih kolica i romobila. Kao izlagači i prodavači bili su vrijedni učenici i učitelji.

Ovim se putem želimo zahvaliti svima koji su doprinijeli da se još jedna humanitarna akcija uspješno ostvari. Posebno zahvaljujemo roditeljima naših učenika na iskazanom trudu, svom slobodnom vremenu i suradnji sa školom. Zahvaljujemo i našim učenicima koji prepoznaju da se zajedničkim radom možemo družiti, zabavljati, ali i poticati humanost.

Zahvaljujemo Općini Brodski Stupnik na prostoru koji su nam ustupili, ali i načelniku i zamjeniku načelnika na posjeti i iskazanoj potpori.

Zahvaljujemo i župniku Župe sv.Ilije u Brodskom Stupniku koji je pozvao župljane da se odazovu ovoj akciji.

Učenicima i roditeljima Područne škole te mještanima Slavonskog Kobaša zahvaljujemo na donacijama  i  proizvodima koje su poslali.

Hvala i svim učiteljima i djelatnicima koji su pomogli i odazvali se Akciji.

Na kraju, važno je naglasiti kako smo pokazali kako se nastavlja odlična suradnja škole, roditelja i lokalne zajednice jer svima nam je isti cilj - zajedno srcem!

Fotografije sa 7. akcije možete pogledati u fotogaleriji.

Voditeljica PŠ Brodski Stupnik,
Emica Pišonić, dipl.učiteljica

objavio: Svijetlana Škrobo   datum: 20. 10. 2014.

« Svibanj 2024 »