> > >        RAZRED            FORUM            CHAT            FOTOGALERIJA        < < <

Razrednica: Ranka Banoža, dipl. učiteljica RN

Škola plivanja u PŠ Brodski Stupnik

Ove godine su učenici 3. razreda PŠ Brodski Stupnik i učenici 3. razreda PŠ Stari Slatinik pohađali školu plivanja od 15. do 31. listopada. Učenici su usavršili tehnike plivanja jer smo ovaj program provodili i u 1. razredu. Nastavu smo provodili u školi, a nakon toga odlazili na plivanje.
Provodili smo i IUN. Posjetili smo Meteorološku postaju Jelas, Vodocrpilište Jelas koje nas snabdjeva pitkom vodom, pogledali izložbu Nikole Tesle u Muzeju Brodskog Posavlja.
Posebno im je bio zanimljiv posjet Radio Slavoniji gdje su naučili kako se snima radijska emisija. Oduševljenju nije bilo kraja kada smo se slušali u radijskoj emisiji u autobusu na povratku kući.
Ovaj program je financirala Općina Brodski Stupnik kojoj se ovim putem zahvaljujemo i nadamo kako će se ovakva suradnja nastaviti i ubuduće.

Ranka Banoža, dipl. učiteljica RN

« Listopad 2020 »